Noteikumi

Interneta vietnes balticbat.com p un pircēja attiecības regulē SIA „Baltic Bath“ sastādītie vispārīgie noteikumi un Latvijas Republikas tiesiskie akti.

Baltic Bath sastādītie noteikumi:

1. Pasūtījumu noformē persona, kas veic pirkumu interneta veikalā balticbath.com (turpmāk tekstā – Pircējs) un baltichbat.com pārstāvis, t.i. firma Baltic Bath (turpmāk tekstā – Pārdevējs). Pasūtījuma noformēšana tīmekļa vietnē tavagaisma.lv ir pielīdzināma pirkšanas un pārdošanas līguma noslēgšanai.

1.1. Pasūtījuma noformēšana

Pasūtījumu pieņemšana notiek 24 stundas diennaktī, rēķini tiek nosūtīti uz Pircēja norādīto e-pastu. Pircējs veic pasūtījumu elektroniskā veidā, pievienojot preci virtuālajā pircēja grozā. Pasūtījums tiek noformēts, kad Pircējs izvēlas funkciju Apstiprināt pasūtījumu.

Pārdevējs nosūta Pircējam automātisko rēķinu par veikto pasūtījumu uz e-pastu. Rēķins, kurš ir attēlots uz ekrāna, automātiski saglabājas tavagaisma.lv serverī, un turpmāk reģistrētie lietotāji to varēs apskatīt savā kontā balticbath.com mājas lapā „Mans profils”.

Aizpildot pasūtījumu, Pircējām ir jāpārliecinās par ievadīto preču daudzumu, personas datiem un visai nepieciešamajai informācijai, lai varētu nodrošīnāt preču pārdošanu un piegādi. Pircējs ir atbildīgs par sava pasūtījuma pareizību.

1.2. Pasūtījuma stāšanās spēkā

Pasūtījums stājas spēkā no brīža, kad attiecīgā summa par pirkumu tavagaisma.lv interneta vietnes lapā ienāk Baltic Bath norēķinu kontā.

2. Cena un preces apmaksa

Preču cenas tavagaisma.lv lapā ir norādītas eiro. Visas cenas ir norādītas ar 21% PVN.  Pircējs maksā par precēm saskaņā ar rēķinu, kuru sagatavoja Baltic Bath darbinieks. Pārdevējs saglabā sev tiesības anulēt pasūtījumu un rēķinu, ja Pircējs neveic maksājumu attiecīgā tērmiņā. Pircējs maksā par precēm, pārskaitot naudu uz Baltic Bath“ norēķina kontu norādītajā bankā.

2.1 Baltic Bath drīkst veikt cenu izmaiņu interneta vietnē balticbath.com bez iepriekšēja brīdinājuma.